ÖVRIGT / Diverse / Kanna 10695081
*
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:13:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 02:42:18
1
150 kr
14/11 18:07:13
2
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
6186 Kanna
silver, Danmark, 1897. Höjd: 26 cm. Vikt: 480 gr b..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:27
-
2007 Kanna med lock
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Gustavsberg, G..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:54
*
Kanna
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5081
Kanna
+ ströare, 1950-tal
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 02:42:18 | 1 | 150 kr |
14/11 18:07:13 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kanna ströare
-
6186 Kanna
silver, Danmark, 1897. Höjd: 26 cm. Vikt: 480 gr b..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:27 -
2007 Kanna med lock
Stig Lindberg (1916-1982), Sverige. Gustavsberg, G..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 19:54